• روشن
 • تیره
 • وارد نشده اید
راز پشت دستور العمل های جورجیا
راز پشت دستور العمل های جورجیا

کشف راز سنگ های راهنمای جورجیا

در این پست از سایت com blog به برسی کشف راز سنگ های راهنمای جورجیا پرداخته ایم.

ما میدانیم که پایان این عصر و آغاز عصر جدید به نام "زمین جدید" و همچنین پایان چرخه 25920 ساله چگونه بوده است. با نمادها مشخص شده است. با کنت سن ژرمن هم آشنا هستید و دیدیم که یافته های علمی هم این چرخه 25920 را تایید می کند. و موضوع این مقاله سازه ای در آمریکاست که البته پس از دهه ها به طور ناگهانی ویران شد.

در 22 مارس 1980، در روز اعتدال بهاری، سنگ هایی به نام سنگ راهنمای جورجیا، که بعدها به استون هنج آمریکا معروف شد، با وزن 119 تن و ارتفاع 5.8 متر، در نزدیکی البرتون، در شرق آتلانتا، نصب شد. شرکت سنگ تراشی Fendley برای اولین بار یک جمعیت 300 نفری با آن روبرو شدند. این سازه از چهار سنگ گرانیت بزرگ تشکیل شده است که در چهار طرف یک سنگ مرکزی و یک سنگ مستطیل شکل کوچکتر در بالای آنها قرار گرفته است. در واقع ظاهرا هیچ نشانی از سفارش دهنده این سنگ ها به شرکت Fendley به جز حروف RC-Christian وجود ندارد و تنها سرنخ موجود از منشاء این سنگ ها همان چیزی بود که شنیدید. و همه اینها روی پلاکی نوشته شده است که روی زمین قرار گرفته است و البته این پلاک همچنین مجموعه پیچیده شکاف ها و سوراخ های سنگ ها را توضیح می دهد که چگونه آنها با حرکت خورشید و ستارگان مطابقت دارند. اما این کتیبه به موضوعی مرموز نیز اشاره دارد. کپسول زمان و در زیر نوشته شده است که 6 فوت زیر این نقطه قرار گرفته است. و در خط پایین نوشته شده است : در تاریخ : باز می شود که البته تاریخ را مشخص نکرده است.

اما در 6 ژوئیه 2022 یکی از 4 سنگ کناری به طرز مرموزی منفجر شد. البته بعداً یک خودرو توسط دوربین ها متواری شد که احتمالاً علت این موضوع است. درست است که فقط یکی از این سنگ ها تخریب شده است، اما دولت به بهانه مسائل ایمنی همه سنگ ها را تخریب کرد. اگرچه دلیل تخریب سنگ ها نگرانی ایمنی است، اما واقعیت این است که این سنگ ها محبوبیت خاصی ندارند. چه در میان مذهبی ها و چه در میان مردم عادی. برخی این سازه را نماد شیطان می دانند، برخی می گویند توسط ایلومیناتی ساخته شده است و برخی می گویند پیامی از سوی بیگانگان است. در واقع، تئوری ایلومیناتی از الکس جونز، یک نظریه پرداز برجسته توطئه سرچشمه می گیرد، که اولین بار آنها را به ایلومیناتی مرتبط کرد. و در همان ابتدای نصب این سازه، کشیشان محلی و مقامات مذهبی حضور داشتند که بلافاصله اعتقاد خود را مبنی بر اینکه این سنگ ها برای پرستش یک فرقه خاص و شیطان ساخته شده اند، ابراز کردند. اما به راستی چرا این سازه را نماد شیطان یا ایلومیناتی می دانند؟

در واقع دلیل اصلی، نوشته های روی این سنگ های گرانیتی است. زیرا ظاهراً بر روی سنگ ها به هشت زبان زنده جهان انگلیسی، اسپانیایی، سواحیلی، هندی، عبری، عربی، چینی و روسی دستورالعمل های مرموزی برای بازسازی جامعه وجود دارد. این دستورالعمل ها شامل 10 عدد است که البته بسیاری آن را مسخره کردن ده فرمان موسی می دانند یا می گویند که این ده فرمان شیطان است : این ده مورد عبارتند از :

 • 1. حفظ انسانیت زیر 500.000.000 در تعادل دائمی با طبیعت.
 • 2. تولید مثل را عاقلانه هدایت کنید و تناسب اندام و تنوع را بهبود بخشید.
 • 3. بشریت را با یک زبان جدید زنده متحد کنید.
 • 4. اشتیاق و ایمان و سنت و همه چیز را با عقل معتدل حکومت کنید.
 • 5. از مردم و ملت ها با قوانین عادلانه و دادگاه های عادلانه محافظت کنید.
 • 6. اجازه دهید همه ملت ها برای حل و فصل داخلی اختلافات خارجی در یک دادگاه جهانی حکم کنند.
 • 7. از قوانین جزئی و مقامات بی فایده دوری کنید.
 • 8. تعادل بین حقوق فردی و وظایف اجتماعی.
 • 9. جایزه حقیقت و زیبایی و عشق و به دنبال هماهنگی با بی نهایت.
 • 10. روی زمین سرطان نباشید و جایی برای طبیعت بگذارید.

خب، در واقع تئوری همیشه وجود دارد، اما با بررسی دقیق می توانید متوجه شوید که این سنگ ها با علم خاصی ساخته شده اند و به موضوع واقعا مهم تری اشاره می کنند. و البته جدای از این نوشته ها، نکته جالب این بنا این است که به عنوان قطب نما، تقویم نجومی و ساعت عمل می کند. یعنی روی سنگ بالایی چاله ای به طول 20 سانتی متر کنده می شود که هر روز ظهر یک پرتو خورشید از آن می گذرد و روی ستون مرکزی متمرکز می شود و روی حکاکی تاریخ روز را روشن می کند همچنین سوراخ کوچکی در سنگ مرکزی کنده می شود و اگر شما در سمت جنوبی سنگ ایستاده اید، می توانید به راحتی قطبی، ستاره شمالی را از طریق سوراخ پیدا کنید. همچنین شکافی وجود دارد که همزمان با موقعیت طلوع خورشید در زمان انقلاب تابستانی و زمستانی و اعتدال بهاری و پاییزی است. حال یک سوال پیش می آید که اگر این ساختار نقشه شیطان یا نظم نوین جهانی را توصیف می کند پس چرا به طالع بینی اشاره می کند؟ چرا باید هر شب ستاره شمالی را از طریق یک سوراخ کوچک ببینید؟ یا چرا یک کپسول زمان به این سازه متصل است؟

اگر نمی دانید کپسول زمان چیست.

کپسول زمان انباری تاریخی از کالاها یا اطلاعات است که معمولاً به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با مردمان آینده و در واقع برای کمک به باستان شناسان، مردم شناسان یا مورخان آینده در نظر گرفته می شود. واقعیت این است که این سازه اشاره مستقیمی به پایان این عصر و آغاز عصر جدید دارد و برای بازماندگان این رویداد فاجعه بار دستوراتی برای بازسازی تمدن دارد. در واقع، به طور برجسته در لبه سنگ بالایی به چهار زبان باستانی خط هیروگلیف, مصری، خط میخی بابلی، یونانی کلاسیک و سانسکریت کتیبه‌هایی وجود دارد که می‌گوید : «بگذارید اینها سنگ‌های راهنما به عصر عقل باشند». بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم اولین چیزی که باید در نظر گرفت این است که چهار سنگ در چهار طرف مخالف یکدیگر قرار دارند و در چهار جهت مخالف قرار دارند، این دقیقاً مشابه صلیب هندای است. این 4 سنگ به گونه ای قرار گرفته اند که از بالا شبیه X به نظر می رسند و اگر عکس مسیح و همچنین کارت شماره 21 تاروت به نام جهان را قرار دهیم. دقیقاً با هر یک از علائم زودیاک همسو خواهد شد. یعنی هر یک از این سنگ ها به یکی از علائم زودیاک اشاره دارد. در هر طرف هر یک از این سنگ ها زبان های مختلفی نوشته شده است. اگر در جهت عقربه های ساعت نگاه کنید این زبان ها انگلیسی، اسپانیایی، سواحیلی، هندی، عبری، عربی، چینی و روسی در اینجا به نقش مهم روسیه در آخرین روزهای این عصر اشاره شده است، دقیقاً همانطور که در کتاب مقدس حزقیال 38 پیشگویی شده است.

قبلاً گفتیم که تنها سرنخ ما کلمات یا نام R. C. Christian است. این نام از 2 مرد شنیده می شود که به گفته خودشان با R.C. مسیحی نفر اول فندلی است که معمار بومی شهرستان آلبرت بود. در واقع این سنگ ها توسط شرکت تکمیل گرانیت آلبرتون که متعلق به فایندلی بود و به سفارش R.C. مسیحی با قیمت گزاف. و نفر دوم وایات مارتین است که در آن زمان رئیس بانک شهر گرانیت بود. این چیزی است که وایت مارتین در مورد این مرد می گوید. وقتی این شخص ظاهر شد، کت و شلوار بسیار زیبا و گران قیمتی پوشیده بود که باعث شد بیشتر او را جدی بگیرم. او خوش صحبت بود، مشخصاً فردی تحصیل کرده بود. و چیزی که مارتین را شگفت زده کرد این بود که آن مرد مستقیماً به او گفت که RC-Christian یک نام مستعار است. اما در سال 1986، کتابی به نام Common Sense Renewed توسط شخصی به نام رابرت کریستین منتشر شد. که خود را خالق بنا معرفی کرد و در واقع نوشته های این کتاب بود که آتش مخالفان را شعله ور ساخت. زیرا در این کتاب با اشاره به این سازه از حکومت جهانی، کنترل جمعیت و حتی آرماگدون اما آیا این کتاب واقعا توسط آر سی کریستن، خالق این ساختمان نوشته شده است؟

در واقع به نظر من پاسخ این سوال منفی است. زیرا در صفحات کتاب مشاهده می شود که نویسنده کتاب فردی 60 ساله متولد آمریکاست در حالی که ظاهرا سازنده این سازه کنت سنت ژرمن است. اما چرا؟ خب دیدیم که مارتین از طرف مرد مورمور گفت آر سی کریستین اسم مستعار است و البته نوشته های روی سنگ راهنما هم این موضوع را تایید می کند. در واقع R-C-Christian نام شخص نیست و مخفف RosiCrucian به معنای صلیب رز است. کنت سن ژرمن یکی از بنیانگذاران RosiCrucian و همچنین یکی از فراماسون های بزرگ بود. و البته حروف CRC رسما به عنوان مخفف این نام استفاده می شود و همچنین اگر به 6 عهد ذکر شده در زمان تشکیل RosiCrucian نگاه کنید، خواهید دید که عهد شماره 5 این است که کلمه CR باید به عنوان آنها استفاده شود. مهر، علامت و شخصیت. به این نکته توجه کنید : نوشته‌های روی این سازه به زبان‌های مختلف است و اینها دقیقاً همان زبان‌هایی هستند که Count S.t. ژرمن کتاب خود را به نام «مقدس ترین ترینوسوفیا» نوشت.

اما اگر حروف اول این زبان ها را جدا کنید و کنار هم بگذارید کلمه «ESSHHACR» به دست می آید. بی معنی به نظر می رسد. اما در 9 فوریه 2021، یک حساب مرموز عکس بالا را در توییتر منتشر کرد. به نظر می‌رسد یک بازی پازل سرگرم کننده است که به شما می‌گوید سرنخ‌های آزمایش‌کننده را دنبال کنید تا مکان خاصی را پیدا کنید که در Google Earth قابل مشاهده باشد. نام این پازل حروف سنت ژرمن است و اگر دقت کنید کلمه ای را در زیر هرم وارونه می بینید که همان کلمه ای است که با کنار هم گذاشتن حروف اولیه زبان های موجود بر روی سنگ ها به دست آورده ایم. در راهنما آمده است : نه یک کاتولیک رومی. اما یک مؤمن در همه حال. و غیره من فکر می کنم نقطه A به آتلانتا اشاره دارد. نقطه B به آلبرتون اشاره دارد و آکروپولیس معروف آتن در تصویر به شهر آتن بین A و B اشاره دارد اما به نظر شما این مکان کجاست؟ خب، در واقع حل این معما به شما بستگی دارد، زیرا وظیفه ما شناسایی راز گل رز نیست. نکته جالب اینجاست که وقتی سازه را تخریب کردند، بلافاصله شروع به حفاری برای یافتن کپسول زمان کردند، اما نه تنها چیزی پیدا نکردند، بلکه به گفته زمین شناسان، هیچ نشانی از حفاری قبلی وجود ندارد. پس بیایید دوباره نگاهی به این پست ها بیندازیم. واقعیت این است که اولین چیزی که به ذهن می رسد، نوشته روی این سنگ ها است که بر خرد، تعادل و عشق تاکید دارد و این دقیقاً مطابق با اعتقاد مسیحیان گنوسی است.

در خط اول، اگر به 13000 سال قبل نگاه کنید، خواهید دید که تعداد کمی از انسان ها از تغییر بزرگی که رخ داد جان سالم به در برده اند. یعنی عده ای به غار رودافشان پناه بردند و عده ای هم در غاری در آفریقای جنوبی پناه گرفتند. و به همین ترتیب ورود مجدد زمین به کمربند فوتونی باعث تغییرات زیادی می شود که قبلا در ویدئویی به نام زمین در حال تغییر است توضیح دادیم. بنابراین کسانی که آمادگی این تغییر را ندارند زنده نمی مانند. و به راحتی می توان فهمید که بیش از 99 درصد از جمعیت زمین برای چنین تغییری آماده نیستند. و حالا خط اول میگه شما که نجات پیدا میکنید جمعیت رو زیر 500 میلیون نفر نگه دارید تا بتونید اون چیزی که طبیعت بهتون میده بخورید تا مثل زندگی های امروزی برده نباشید. در اینجا نیز مانند کتاب از جمله (کاهش جمعیت) استفاده نشده است، بلکه در مقابل کتاب از جمله (حفظ جمعیت) استفاده شده است. به بدن انسان فکر کنید. وقتی یک ویروس وارد بدن انسان می شود، برای زنده ماندن وارد سلول می شود. در اینجا سیستم ایمنی بدن به دلیل بی اطلاعی از وجود ویروس واکنشی نشان نمی دهد. اما ویروس شروع به تکثیر کرده و سلول های بیشتری را آلوده می کند. اینجاست که سیستم ایمنی بدن برای محافظت از بدن با ویروس مبارزه می کند. در خط سوم. زبان زنده جدید اگرچه این می تواند اشاره به زبان جدیدی داشته باشد که جایگزین انگلیسی شود، زیرا امروزه ملت ها توسط یک زبان زنده متحد شده اند و آن انگلیسی است. زبانی که حروف آن قرن ها در نمادهای مختلف مذهبی و سنتی وجود داشته است. و بقیه موارد کاملا روشن است. این در مورد تعادل فکری، عدالت، برابری، تعادل و حتی احترام به سنت ها و اعتقادات است. و خط آخر انسان و زمین را مصداق ویروس و بدن می داند که به سلول های بدن حمله می کند.

کمی پیشتر گفتیم که یک سوراخ کوچک در سنگ تکیه گاه مرکزی حفر شده است و اگر هر شب در ضلع جنوبی سنگ بایستید، به راحتی می توانید قطبی، ستاره شمال را از آن سوراخ ببینید. یعنی از تاریخ نصب این سازه هر شب این ستاره از این سوراخ دیده می شود و اگر سازه تخریب نمی شد هنوز دیده می شد. آیا می دانید این به چه معناست؟ اجازه دهید توجه شما را به مقاله ناسا با عنوان : مطالعه ناسا دو راز در مورد زمین لرزان را حل می کند جلب کنم. در این مقاله آمده است : از زمانی که مشاهدات در سال 1899 آغاز شد، یک نوسان خاص در چرخش زمین دانشمندان را متحیر کرده است. هر 6 تا 14 سال، محور چرخش حدود 20 تا 60 اینچ (0.5 تا 1.5 متر) به سمت شرق یا غرب جهت کلی رانش می‌چرخد. می دانیم که شیب محوری زمین به طور معمول حدود 23.5 درجه است. اکنون، طبق مشاهدات ناسا، محور چرخش زمین در طول 14 سال تا 1.5 متر به سمت شرق یا غرب می‌لرزد. نه متوجه نشدی دوباره توجه کن پولاریس هر شب از این سوراخ دیده می شد.

برچسب ها :

رتبه : 5

3 نفر

کام بلاگ همواره به کمک‌ های شما عزیزان دلگرم بوده است …
حمایت از کام بلاگ
محل تبیغات شما
پوشیدنی ها

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان
لپ تاپ

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت
مادربرد

مادربرد چیست و انواع مادربردها کدام اند

مادربرد چیست و انواع مادربردها کدام اند
اینترنت و شبکه

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم
بررسی لپ تاپ

بررسی کامل و کاربردی لپ تاپ مک بوک پرو 16

بررسی کامل و کاربردی لپ تاپ مک بوک پرو 16
دهان و دندان

همه علل و علائم پوسیدگی دندان و راه های پیشگیری و درمان

همه علل و علائم پوسیدگی دندان و راه های پیشگیری و درمان
حافظه رم

انواع حافظه کامپیوتر

انواع حافظه کامپیوتر
کامپیوتر

کامپیوتر و کاربرد های آن

کامپیوتر و کاربرد های آن
برنامه نویسی

برنامه نویس چه کاری انجام می دهد

برنامه نویس چه کاری انجام می دهد
لپ تاپ

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت
دوربین

دوربین ارزان قیمت و سبک Sony ZV 1F معرفی شد

دوربین ارزان قیمت و سبک Sony ZV 1F معرفی شد
اخبار فناوری ایران

واتساپ و اینستاگرام چه زمانی رفع فیلتر میشوند

واتساپ و اینستاگرام چه زمانی رفع فیلتر میشوند
اینترنت و شبکه

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم
علمی

ماموریت جدید و مهم ناسا برای مطالعه طوفان ها

ماموریت جدید و مهم ناسا برای مطالعه طوفان ها
فرهنگ و هنر

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما
علمی

تسلا نیمه آزمایشی را به پایان رساند

تسلا نیمه آزمایشی را به پایان رساند
تبلت

آیا آیپد 16 اینچی اپل در سال 2023 وارد بازار میشود

آیا آیپد 16 اینچی اپل در سال 2023 وارد بازار میشود
گجت

حلقه هوشمند سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد

حلقه هوشمند سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد
فرهنگ و هنر

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما
فال

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402
موبایل

بهترین گوشی های گیمینگ به همراه قیمت

بهترین گوشی های گیمینگ به همراه قیمت
تبلت

بهترین تبلت ها برای گیم زدن

بهترین تبلت ها برای گیم زدن
پوشیدنی ها

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان
کامپیوتر رومیزی

بهترین کامپیوترهای رومیزی دنیا

بهترین کامپیوترهای رومیزی دنیا
پردازنده

قوی ترین پردازنده های دنیا

قوی ترین پردازنده های دنیا
حافظه رم

انواع حافظه کامپیوتر

انواع حافظه کامپیوتر
پردازنده گرافیکی

بهترین پردازنده های گرافیکی جهان و ایران

بهترین پردازنده های گرافیکی جهان و ایران
برسی لوازم جانبی

بررسی بهترین لوازم جانبی موبایل در بازار

بررسی بهترین لوازم جانبی موبایل در بازار
متخصصین

اصلی ترین نشانه های پاره شدن تاندون پا چیست

اصلی ترین نشانه های پاره شدن تاندون پا چیست
موبایل

اهمیت تلفن همراه در زندگی روزمره ما و در زندگی دانشجویی

اهمیت تلفن همراه در زندگی روزمره ما و در زندگی دانشجویی
بررسی تلویزیون

بررسی تلویزیون سونی X90J 4K

بررسی تلویزیون سونی X90J 4K
برسی لوازم جانبی

بررسی هواوی میت 50 پرو

بررسی هواوی میت 50 پرو
استخدام

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
پیشگیری و بیماریها

چگونه میتوانیم چشم های خود را در خانه معاینه کنیم

چگونه میتوانیم چشم های خود را در خانه معاینه کنیم
سلامت خانواده

اگه میخای همیشه سالم بمونی حتما اینو بخون

اگه میخای همیشه سالم بمونی حتما اینو بخون
دیدنی ها

جایی که دقیقا عمیق ترین نقطه در جهان است

جایی که دقیقا عمیق ترین نقطه در جهان است
فال

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402
سایر موارد علمی

آیا واقعا آدم فضایی ها در جهان ما وجود دارند

آیا واقعا آدم فضایی ها در جهان ما وجود دارند
سایر موارد علمی

دانشمندان بالاخره بزرگترین رمز و راز تاریخ را کشف کردند

دانشمندان بالاخره بزرگترین رمز و راز تاریخ را کشف کردند
نجوم

نجوم چیست و مهمترین ابزار نجوم چیست

نجوم چیست و مهمترین ابزار نجوم چیست
سیستم عامل

رتبه بندی تمامی 12 نسخه ویندوز

رتبه بندی تمامی 12 نسخه ویندوز
سایر موارد علمی

رمزگشایی عجیب ترین و کمیاب ترین نماد چلیسام

رمزگشایی عجیب ترین و کمیاب ترین نماد چلیسام
دانشگاه

همه آنچه که باید درباره سهمیه کنکور 1402 بدانید

همه آنچه که باید درباره سهمیه کنکور 1402 بدانید
اختراعات

باحال ترین و جذاب ترین اختراعات جهان تا به امروز

باحال ترین و جذاب ترین اختراعات جهان تا به امروز
سایر موارد علمی

تأثیر فرکانس های مختلف بر بدن انسان

تأثیر فرکانس های مختلف بر بدن انسان