• روشن
  • تیره
  • وارد نشده اید
طالع بینی تاروت شما برای دی ماه
طالع بینی تاروت شما برای دی ماه

طالع بینی دقیق فال تاروت برای دی ماه

اگر به فال علاقه دارید این پست com blog مخصوص شماست پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

طبق فال دی ماه, برای هر علامتی تغییرات عمده ای را به همراه دارد. ماه دی به شما این نوید را می دهد که هدایا و شگفتی های زیادی را دریافت کنید. برای برخی ها، ماه حساس و تعیین کننده ای هم از نظر شغلی و هم از نظر شخصی خواهد بود. زمان تکمیل هر بخش از زندگی هر زودیاک و رشد شخصی است.

فروردین

ایمان، ماجراجویی و نوستالژی. اینها سه ماده جادویی ماه پیش رو شما هستند، برج حمل، و این برای دی بسیار مناسب است. هیروفونت از شما می‌خواهد به ساختارها و سازمان‌هایی که به آن‌ها اعتقاد دارید و می‌خواهید از آن‌ها حمایت کنید. اعم از دین، خانواده، جامعه یا علل اجتماعی، نزدیک‌تر شوید.

پادشاه چوبدستی به شما یادآوری می‌کند که تفریح کنید، سفر کنید، کاوش کنید، احتیاط کنید و موهایتان را پایین بیاورید. خودجوش باش The Six of Cups به شما وعده می دهد که انفجارهای زیادی از گذشته دریافت خواهید کرد. افراد و مکان هایی که زمانی به آنها علاقه زیادی داشتید به دنیای شما باز خواهند گشت. در مجموع، باید منتظر چیزهای زیادی ماند و از آن لذت برد.

اردیبهشت

روابط شما در این ماه در کانون توجه قرار دارند، برج ثور، با یک فرصت بزرگ عاشقانه در هوا و صفحه فنجان عشق واقعی را وارد زندگی شما می کند، چه با کسی که با او هستید (منتظر پیشرفت در سطح بعدی باشید) یا شخص جدید، احتمالاً یک نشانه از ان (ماهی، سرطان یا عقرب).

شما احساس دوست داشتن و تحسین خواهید کرد، و با حاکم سیاره زهره خود، این همان چیزی است که می خواهید احساس کنید. شوالیه سکه همچنین به شما یادآوری می‌کند که کارهایی را که باید در این ماه انجام دهید، انجام دهید، همه چیز را تا آخرین لحظه رها نکنید، در غیر این صورت حال و هوای خوب را از بین خواهید برد و استرس خواهید گرفت.

خرداد

همانطور که توسط Two of Wands اختیاری نشان داده شده است، دی مانند یک بازی دو نیمه خواهد بود. هر دو مهم هستند و هر دو لازم هستند. اولاً، همه اینها کار کار با King of Swords است که آینده را محافظت می کند. شما کارهای زیادی دارید (مثل همیشه)، چیزهای زیادی برای مرتب کردن قبل از تعطیلات، و انبوهی از ایده های بزرگ برای ماه جدید که نیاز به تحقیق و طرح ریزی دارند.

ثانیاً، امپراطور از شما می‌خواهد که کاملاً از همه این کارها دور شوید (وقتی کار را انجام دادید و گرد و غبار را پاک کردید). سخت کار کن، سخت بازی کن. این کلید یک دی شاد است.

تیر

به نظر می رسد همه چیزهایی که روی آن سخت کار کرده اید یا با آنها به چالش کشیده اید، در دی امسال شروع به چرخش کرده و برنده خواهند شد، سرطان. همه پیوندهای شما تا حد زیادی نتیجه خواهد داد! The Four of Wands نشان می دهد که سخت کوشی مورد توجه و شناسایی قرار گرفته است و پاداش هایی در پی خواهد داشت. شما در حال پیشرفت هستید و چه کسی می‌داند که به کجا می‌تواند منجر شود. تغییرات مکان و افق های گسترده تر با این کارت نشان داده می شود.

هشت و دو جام نشان می دهد که هر گونه شکست یا ناامیدی در عشق به اثبات می رسد. اصولاً اتفاقات بهتر در راه است. مراقب نشانه های آب (ماهی ها، سرطان ها، عقرب ها) و افرادی باشید که بلافاصله با آنها رابطه سمی دارید. اگر دلبسته هستید, هدایای متفکرانه، پذیرایی‌های خوب، تاریخ‌های شگفت‌انگیز، زمان دنج برای جشن اماده است.

مرداد

به دل خود اعتماد کن، لئو، و بگذار غریزه و شهودت تو را به سمت درست، بهترین چیز، به موقع هدایت کند. کاهن اعظم کارتی قدرتمند در مورد خرد و دانش درونی است که نشان می دهد بینش ها و ایده هایی در انتظار ظهور از ناخودآگاه شما هستند. کاری که روی کاغذ درست به نظر می رسد را انجام ندهید، کاری را انجام دهید که از درون درست به نظر می رسد.

شمشیر نشان می دهد که دو چیز وجود دارد که باید غرایز و حس درونی خود را به آن بیاورید. اولاً تصمیمات به موقه انتخاب هایی که از آنها اجتناب کرده اید یا نگران آنها بوده اید و در نتیجه قاطعانه یا با اطمینان انتخاب نکرده اید. با صدای درونی خود هماهنگ شوید و به آنچه باید انجام دهید گوش دهید. ثانیاً، افرادی که کمی مبهوت هستند یا کاملاً سالم نیستند یا در حال حاضر برای شما خوب نیستند. آنها را ببینید و از آنها دور شوید. در مورد افشای عاطفی خود یا آسیب پذیر بودن در اطراف آنها محتاط باشید.

شهریور

باید در دی امسال برای خود یک BFF باشید و به طور خاص باری را که حمل می کنید سبک کنید. The Ten of Wands نشان می دهد که شما بیش از حد سخت کار می کنید، بیش از حد انجام می دهید، مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرید، و فشار زیادی و انتظارات زیادی به خود وارد می کنید. متوقف کردن. آهسته تر ساده کنید. به حداقل رساندن.

امپراتور از شما می خواهد که در مراقبت از خود، آرامش، استراحت، رفاه و سلامت روانی خود سرمایه گذاری بیشتری کنید. کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال می کند، با افرادی که شما را سرحال می کنند یا احساس امنیت و گرما می کنند. زمانی را صرف خلاقیت، قدم زدن در طبیعت، گوش دادن به موسیقی متحرک، تماشای نمایش های جالب کنید.

با خانواده جشن بگیرید دنج باش ملکه شمشیرها نشان می‌دهد که باید پازل‌هایی انجام دهید، داستان‌های غیرداستانی عالی بخوانید، حتی در کلاس شرکت کنید. مغز خود را تغذیه کنید و از چرخیدن و چرخیدن آن بر روی همان نگرانی های قدیمی خودداری کنید. شما یک روشنفکر هستید ذهن خود را با مواد مغذی تغذیه کنید. در این ماه به خودتان مقداری TLC متمرکز و مثبت بدهید.

مهر

بلاتکلیفی و اهمال کاری دشمنان قدیمی شما هستند، لیبرا، و The Lovers نشان می دهد که دوباره در شهر هستند و شما را آزار می دهند! تصمیمت را بگیر. درک کنید که چرا هنوز واضح نیستید و برای حل سؤالات یا تردیدهای بی پاسخ اقدام کنید. تکه های مه آلود را روشن کنید و با آن مقابله کنید.

ملکه و ده سکه با هم ترکیب می شوند تا نشان دهند که این در مورد یک جاه طلبی طولانی مدت در مورد شغل، امور مالی، خانه یا سلامتی شما است. شما می خواهید برای آینده بسازید، چیزی را محافظت و توسعه دهید، و این بدان معناست که در زمان حال اقدام لازم است. همه چیز از اینجا شروع می شود.
اولویت های خود را روشن کنید، درک کنید که چه چیزی نیاز به پرسش یا وضوح بیشتری دارد، فهرستی از جوانب مثبت و منفی ایجاد کنید، تصمیمات بزرگ بگیرید. من می توانم به شما قول بدهم که هر اونس اقدامی که انجام می دهید، پاداشی را دریافت خواهید کرد. این زمان مناسب در آینده بلند مدت شماست.

ابان

این یک فشار بزرگ از سوی تاروت است تا از تخیل خود برای آوردن ایده های جدید، انرژی و ماجراجویی به زندگی خود در دی جاری استفاده کنید! The Four of Coins کارت ~shanke it up~ است که در مورد پوسیدگی ها و انرژی "روز گروندهاگ" هشدار می دهد. شما آماده اید تا تغییراتی در زندگی روزمره و روال خود ایجاد کنید. هفت فنجان از شما می‌خواهد در این مورد خیال‌پردازی کنید، سبک زندگی ایده‌آل خود را تجسم کنید و به تخیل خود اجازه هرکاری را بدهید. شما می توانید کاری کنید که هر چیزی اتفاق بیفتد. شما یکی از قوی ترین و قدرتمندترین نشانه ها هستید. هیچ چیز فراتر از تو نیست، عقرب!

ملکه چوبدستی نشان می دهد که سفر، الهام، خلاقیت و عادات سبک زندگی بخش عمده ای از معادله است. رژیم های جدید، سرگرمی های جدید، فعالیت های جدید، گردش های جدید و برنامه های سفر، پروژه های جدید. همه چیز روی کارت است، مانند یک طراوت فوق العاده از زندگی روزمره شما. و این شما هستید که در اینجا تصمیم می گیرید. این مانند یک ورق کاغذ خالی است، دعوتی برای وارد کردن تعداد زیادی از فعالیت های تازه در برنامه خود، و در نتیجه احساس انرژی و طراوت و تجدید. به آن برسید.

اذر

سه کارت اصلی آرکانا که در یک ماه آینده شاید بازی را تغییر دهد! اماده ای؟ اولاً، امپراطور به این معنی است که شما مطمئناً کنترل زندگی و سرنوشت خود را به دست می گیرید و دستور کار خود را در صدر فهرست قرار می دهید. شما در حالت "رئیس" هستید.

ثانیاً، قضاوت نشان می‌دهد که این نیاز به بستن یک فصل از زندگی‌تان است، به هر حال در حال محو شدن است یا به طور طبیعی پایان می‌یابد، و از نو شروع می‌شود. شما از این فرآیند آگاه هستید و می‌خواهید آن را تسریع کنید و همچنین مطمئن شوید کاری که شروع می‌کنید بهترین شانس موفقیت را دارد.

هرمیت نشان می دهد که این یک پروژه یا تلاش انفرادی است. وظیفه ای خطیر که جدی گرفته شده و پایه های چند سال آینده را پی ریزی می کند. این نیاز به تحقیق، فکر و برنامه ریزی دارد و شما در حال و هوای آن هستید. شما در مورد آنچه ممکن است در پیش باشد و بعد اتفاق بیفتد هیجان زده هستید.

دی

زمان خوشی در ماه دی در انتظار شما است، کلاه، پر از مهمانی، اختلاط، دوستی و خانواده. عشق همه جاست. کارت ستاره گیلاس روی کیک است. این یک کارت رویایی است و از شما می‌خواهد تا ماه ایده‌آل خود را در آینده تجسم کنید. فهمیدم؟ درست است، برو این اتفاق بیفتد دوست من! کیهان از شما حمایت می کند. آرزوی خرج کردن دارید. عاقلانه از آن استفاده کنید.

The Three and Eight of Wands شما را در کانون یک گردباد اجتماعی قرار می دهد! شما در تقاضا هستید چیزهای زیادی در جریان است و افراد زیادی می خواهند برای شما آرزوی سلامتی کنند و در شرکت شما باشند. از این حسن نیت هیجان انگیز و مثبت نهایت استفاده را ببرید و از محبوبیت خود لذت ببرید. این خوب است که مورد نیاز و دوست داشته باشید، و واقعاً در این فصل جشن احساس بسیار خوبی خواهید داشت. تا جایی که ممکن است به دعوت‌ها «بله» بگویید. خودت را بینداز. از آن لذت ببرید.

بهمن

یک شروع جدید بزرگ در دی امسال برای شما در نظر گرفته شده است, از هر لحاظ ممکن زندگی را تأیید و تجدید خواهد کرد. Ace of Cups نشان می دهد که این یک تولد به نوعی است چه آن بارداری واقعی، چه یک عشق، دوستی، حیوان خانگی، پروژه یا نقش جدید. چیزی دلنشین و جادویی.

این مقدمه یک اثر موج دار در زندگی شما ایجاد می کند. Strength و The Devil با هم ترکیب می شوند و می گویند که اساساً به دلیل این انرژی جدید احساس می کنید که فرد بهتری هستید. این باعث می شود که بخواهید بهتر باشید، کارهای بیشتری انجام دهید، مهربان تر رفتار کنید، بیشتر تلاش کنید، خوب زندگی کنید. باعث می شود به الگوهای منفی در زندگی خود فکر کنید و چگونه بر آنها غلبه کنید. این باعث می‌شود ویژگی‌هایی را که دیگر نمی‌خواهید روی آن‌ها عمل کنید، تشخیص دهید و باعث می‌شود از انجام آن‌ها دست بردارید. این باعث می‌شود متوجه شوید که به هر حال آدم فوق‌ العاده‌ای هستید، و با کمی تلاش متمرکز می‌توانید حتی شگفت‌ انگیزتر باشید. این احساس الهام بخش و انگیزه دهنده است. وقت آن است که شما کاملاً جدید باشید!

اسفند

چیزی است که در زندگی شما کار نمی کند، همانطور که توسط هشت جام ناامید نشان داده شده است، و هر چه زودتر آن را تصدیق کنید، مطابق با آن عمل کنید و از آن حرکت کنید، بهتر است.

The Three of Coins نشان می دهد که شخصی شما را تحسین می کند و یک پیشنهاد عالی برای شما دارد. بیش از هر چیزی که ناامیدی فعلی باشد جایگزین خواهد شد. وااااای بهتره
Six of Wands نشان می دهد که همه اینها به یک دلیل اتفاق افتاده است : برای رساندن شما به این نقطه، موفقیت، شادی و سعادت در پیش است، هر چه سریعتر از شر آنچه که کار نمی کند خلاص شوید، این داستان جدید سریعتر می تواند آشکار شود. همه چیز برای شروع آماده است.

برچسب ها :

رتبه : 5

1 نفر

کام بلاگ همواره به کمک‌ های شما عزیزان دلگرم بوده است …
حمایت از کام بلاگ
محل تبیغات شما
پوشیدنی ها

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان
لپ تاپ

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت
مادربرد

مادربرد چیست و انواع مادربردها کدام اند

مادربرد چیست و انواع مادربردها کدام اند
اینترنت و شبکه

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم
بررسی لپ تاپ

بررسی کامل و کاربردی لپ تاپ مک بوک پرو 16

بررسی کامل و کاربردی لپ تاپ مک بوک پرو 16
دهان و دندان

همه علل و علائم پوسیدگی دندان و راه های پیشگیری و درمان

همه علل و علائم پوسیدگی دندان و راه های پیشگیری و درمان
حافظه رم

انواع حافظه کامپیوتر

انواع حافظه کامپیوتر
کامپیوتر

کامپیوتر و کاربرد های آن

کامپیوتر و کاربرد های آن
فال

فال سالانه پیشگویی سال 2023

فال سالانه پیشگویی سال 2023
لپ تاپ

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت

بررسی Surface Pro 8 : بهترین تبلت ویندوزی مایکروسافت
دوربین

دوربین ارزان قیمت و سبک Sony ZV 1F معرفی شد

دوربین ارزان قیمت و سبک Sony ZV 1F معرفی شد
اخبار فناوری ایران

واتساپ و اینستاگرام چه زمانی رفع فیلتر میشوند

واتساپ و اینستاگرام چه زمانی رفع فیلتر میشوند
اینترنت و شبکه

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم

دانلود وی پی ان برای گوشی اندرویدی با لینک مستقیم
علمی

ماموریت جدید و مهم ناسا برای مطالعه طوفان ها

ماموریت جدید و مهم ناسا برای مطالعه طوفان ها
فرهنگ و هنر

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما
علمی

تسلا نیمه آزمایشی را به پایان رساند

تسلا نیمه آزمایشی را به پایان رساند
تبلت

آیا آیپد 16 اینچی اپل در سال 2023 وارد بازار میشود

آیا آیپد 16 اینچی اپل در سال 2023 وارد بازار میشود
گجت

حلقه هوشمند سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد

حلقه هوشمند سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد
فرهنگ و هنر

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما

حمله دوباره گودزیلا به پرده سینما
فال

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402
موبایل

بهترین گوشی های گیمینگ به همراه قیمت

بهترین گوشی های گیمینگ به همراه قیمت
تبلت

بهترین تبلت ها برای گیم زدن

بهترین تبلت ها برای گیم زدن
پوشیدنی ها

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان

بهترین فناوری های پوشیدنی جهان
کامپیوتر رومیزی

بهترین کامپیوترهای رومیزی دنیا

بهترین کامپیوترهای رومیزی دنیا
پردازنده

قوی ترین پردازنده های دنیا

قوی ترین پردازنده های دنیا
حافظه رم

انواع حافظه کامپیوتر

انواع حافظه کامپیوتر
پردازنده گرافیکی

بهترین پردازنده های گرافیکی جهان و ایران

بهترین پردازنده های گرافیکی جهان و ایران
برسی لوازم جانبی

بررسی بهترین لوازم جانبی موبایل در بازار

بررسی بهترین لوازم جانبی موبایل در بازار
متخصصین

اصلی ترین نشانه های پاره شدن تاندون پا چیست

اصلی ترین نشانه های پاره شدن تاندون پا چیست
موبایل

اهمیت تلفن همراه در زندگی روزمره ما و در زندگی دانشجویی

اهمیت تلفن همراه در زندگی روزمره ما و در زندگی دانشجویی
بررسی تلویزیون

بررسی تلویزیون سونی X90J 4K

بررسی تلویزیون سونی X90J 4K
برسی لوازم جانبی

بررسی هواوی میت 50 پرو

بررسی هواوی میت 50 پرو
استخدام

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
پیشگیری و بیماریها

چگونه میتوانیم چشم های خود را در خانه معاینه کنیم

چگونه میتوانیم چشم های خود را در خانه معاینه کنیم
سلامت خانواده

اگه میخای همیشه سالم بمونی حتما اینو بخون

اگه میخای همیشه سالم بمونی حتما اینو بخون
دیدنی ها

جایی که دقیقا عمیق ترین نقطه در جهان است

جایی که دقیقا عمیق ترین نقطه در جهان است
فال

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402

دقیق ترین فال تاروت با جزئیات کامل برای سال 1402
سایر موارد علمی

آیا واقعا آدم فضایی ها در جهان ما وجود دارند

آیا واقعا آدم فضایی ها در جهان ما وجود دارند
سایر موارد علمی

دانشمندان بالاخره بزرگترین رمز و راز تاریخ را کشف کردند

دانشمندان بالاخره بزرگترین رمز و راز تاریخ را کشف کردند
نجوم

نجوم چیست و مهمترین ابزار نجوم چیست

نجوم چیست و مهمترین ابزار نجوم چیست
سیستم عامل

رتبه بندی تمامی 12 نسخه ویندوز

رتبه بندی تمامی 12 نسخه ویندوز
سایر موارد علمی

رمزگشایی عجیب ترین و کمیاب ترین نماد چلیسام

رمزگشایی عجیب ترین و کمیاب ترین نماد چلیسام
دانشگاه

همه آنچه که باید درباره سهمیه کنکور 1402 بدانید

همه آنچه که باید درباره سهمیه کنکور 1402 بدانید
اختراعات

باحال ترین و جذاب ترین اختراعات جهان تا به امروز

باحال ترین و جذاب ترین اختراعات جهان تا به امروز
سایر موارد علمی

تأثیر فرکانس های مختلف بر بدن انسان

تأثیر فرکانس های مختلف بر بدن انسان